NT Pardavimas

Kaip parduosiu jūsų NT

Kaip parduosiu Jūsų NT

Sklandų sandorį užtikrinantis pardavimo procesas.

 • 1

  Poreikių analizė

  Šiame etape užduodu daug klausimų, kad gerai Jus suprasčiau. Tokiu būdu galiu geriau išsiaiškinti Jūsų poreikius ir parengti tinkamiausią planą, kaip parduoti NT. Norite parduoti turimą NT ir įsigyti naują? Tokiu atveju svarbūs išsikėlimo terminai ir saugumas. Norite parduoti NT, bet patys gyvenate užsienyje? Tai ne problema. Ne kartą esu sėkmingai padavęs NT ir tokioje situacijoje.

 • 2

  Dokumentai

  Dažnam nemažas galvos skausmas. Nesijaudinkite, man tai puikiai pažįstama. Bendrasavininkų sutikimai, banko ar teismo leidimas, turto vertinimas, areštas, įsiskolinimai ir kiti dokumentai - visa tai bus patikrinta ir sutvarkyta tam, kad pardavimo proceso metu neatsirastų nemalonių staigmenų.

 • 3

  Kaina

  Parduodant svarbu teisingai nustatyti kainą. Jei kaina bus per didelė, turtas sulauks mažo susidomėjimo. Taip rizikuosite praleisti tinkamiausią metą pardavimui. Tuo tarpu per maža kaina gali sukelti didelį susidomėjimą, tačiau neuždirbsite tiek, kiek galimai Jūsų NT yra vertas. Padėsiu teisingai ir adekvačiai įvertinti ir nustatyti Jūsų NT kainą.

 • 4

  Objekto paruošimas

  Dažniausiai žmonės butus renkasi pasikliaudami emocijomis. Norite tikėkite, norite ne, bet butą galima įsimylėti iš pirmo žvilgsnio. Kaip ir prieš pasimatymą, taip ir prieš apžiūrą – butas turi kvepėti, būti tvarkingas ir švarus. Padėsiu tam tinkamai pasiruošti.

 • 5

  Marketingas

  Patrauklus objekto pristatymas ir sklaida – tai vadinčiau NT marketingo mišiniu. Pradedant nuotraukomis, aprašymu bei vizualizacijomis, baigiant sklaida standartiniais ir nestandartiniais kanalais. Viskas daroma atsižvelgiant į kontekstą. Taip pasiekiamas didžiausias efektyvumas.

 • 6

  Sandoris

  Šiame etape vedame derybas dėl kainos ir pasirašome preliminarią turto pirkimo-pardavimo sutartį. Paruošiu reikalingus dokumentus ir vykstame pas notarą.

Sveikinu - Jūsų NT yra parduotas.

Tai ne sėkmės, bet darbo ir proceso rezultatas. Vidutiniškai turtą parduodu per 4 sav.

Liudas Barčauskas

„Niekada negalvojau, jog būsto pardavimas gali būti toks paprastas.“

Liudas Barčauskas
Pardavinėjo būstą

Ką tiksliai gaunate

kai Jūsų NT pardavimu rūpinuosi aš:
 • Objektyvumą

  viską matyti taip, kaip yra. Pasitaiko atvejų, kai būsto savininkai ir pirkėjai neįvykdo sandorio vien dėl emocijų. Pavyzdžiui dėl ne taip leptelto komentaro ar neteisingai suprasto žodžio. Esu matęs daug įvairių situacijų, todėl lengvai atpažįstu nesusipratimus ir padedu jų išvengti.

 • Buto apžvalgą

  labai dažnai atėjęs į butą pastebiu, kodėl savininkas negali parduoti buto pats: nepopuliarios spalvos, nemalonūs kvapai ar kiti dalykai. Nors butas iš esmės gali būt labai geras, bet kaip sakoma, velnias (arba Dievas) slypi detalėse. Pastebiu ir sutvarkau jas.

 • Profesionalumą

  o tai yra žinoti, kas svarbiausia klientams. Moterims rūpi namo vieta, pasivaikščiojimo takai. Jos žiūri, ar patogu vaikams grįžti iš mokyklos, ar saugu, kaip toli artimiausia parduotuvė. Tuo tarpu vyrams dažniau rūpi kelių kamerų langai, buto apšiltinimas. Aš kalbu tai, kas svarbu Jūsų NT pirkėjui.

 • Pasitikėjimą

  su klientais bendrauju ir elgiuosi taip, kad net nekiltų minčių, jog esu bent kiek nepatikimas. Esant abipusiam pasitikėjimui procesas yra sklandesnis ir efektyvesnis. Drąsiai galite palikti man buto raktus, kad galėčiau jį aprodyti pats ir taip taupyti Jūsų laiką.

 • Bendravimą

  nuoširdų ir visuomet atvirą. Jūsų problemos ir rūpesčiai yra mano darbas, tad visuomet esu pasiruošęs Jums padėti.

 • Saugumą

  pardavimo metu jausitės saugūs, nes kiekvienas žingsnis bus apgalvotas iš anksto, o aš Jums suteiksiu visą informaciją kiekviename etape. Nežinomybei nepaliksime vietos.

Padėsiu Jums parduodant NT