NT pardavimas

Kaip parduosiu jūsų NT

Kaip parduosiu Jūsų NT

Sklandų sandorį užtikrinantis pardavimo procesas.

 • 1

  Poreikių analizė

  Šiame etape užduodu daug klausimų, kad gerai Jus suprasčiau. Taip galiu parengti efektyvų sprendimo kelią. Norite parduoti turimą NT ir įsigyti naują? Tokiu atveju svarbūs išsikėlimo terminai ir saugumas. Norite parduoti, bet patys gyvenate užsienyje? Ne kartą esu tai išsprendęs.

 • 2

  Dokumentai

  Dažnam nemažas galvos skausmas. Nesijaudinkite, man tai puikiai pažįstama: bendrasavininkų sutikimai, banko ar teismo leidimas, turto vertinimas, areštas, įsiskolinimai ir kiti dokumentai. Visa tai bus patikrinta ir sutvarkyta, kad pardavimo proceso metu neatsirastų nemalonių staigmenų.

 • 3

  Kaina

  Parduodant svarbu teisingai nustatyti kainą. Jei kaina bus per didelė, turtas sulauks mažo susidomėjimo. Taip rizikuosite praleisti tinkamiausią momentą pardavimui. Tuo tarpu maža kaina gali paskatinti didelį susidomėjimą, tačiau taip neuždirbsite tiek, kiek galėtumėte. Nustatysiu kainą sėkmei.

 • 4

  Objekto paruošimas

  Dažniausiai žmonės butus renkasi remdamiesi emocijomis. Norite tikėkite, norite ne, bet butas gali būti įsimylimas iš pirmo žvilgsnio. Kaip ir prieš pasimatymą, taip ir prieš aprodymus - butas privalo būti tvarkingas, švarus ir skaniai kvepėti. Padėsiu tam tinkamai pasiruošti.

 • 5

  Marketingas

  Patrauklus objekto pristatymas ir sklaida. Tai vadinčiau NT marketingo miksu. Pradedant nuotraukomis, aprašymu bei vizualizacijomis ir tęsiant sklaida tiek standartiniais, tiek nestandartiniais kanalais. Viskas daroma atsižvelgiant į kontekstą. Taip pasiekiamas didžiausias efektyvumas.

 • 6

  Sandoris

  Šiame etape vedame derybas dėl kainos ir pasirašome preliminarią turto pirkimo-pardavimo sutartį. Paruošiu reikalingus dokumentus ir vykstame pas notarą.

Sveikinu - Jūsų NT yra parduotas.

Tai ne sėkmės, bet darbo ir proceso rezultatas. Vidutiniškai turtą parduodu per 4 sav.

Liudas Barčauskas

„Niekada negalvojau, jog būsto pardavimas gali būti toks paprastas.“

Liudas Barčauskas
Pardavinėjo būstą

Ką tiksliai gaunate

kai Jūsų NT pardavimu rūpinuosi aš:
 • Objektyvumą

  viską matyti taip, kaip yra. Pasitaiko atvejų, kai būsto savininkai ir pirkėjai neįvykdo sandorio vien dėl emocijų. Pavyzdžiui dėl ne taip leptelto komentaro ar neteisingai suprasto žodžio. Esu matęs daug įvairių situacijų, todėl lengvai atpažįstu nesusipratimus ir padedu jų išvengti.

 • Buto apžvalgą

  labai dažnai atėjęs į butą pastebiu, kodėl savininkas negali parduoti buto pats: nepopuliarios spalvos, nemalonūs kvapai ar kiti dalykai. Nors butas iš esmės gali būt labai geras, bet kaip sakoma, velnias (arba Dievas) slypi detalėse. Pastebiu ir sutvarkau jas.

 • Profesionalumą

  o tai yra žinoti, kas svarbiausia klientams. Moterims rūpi namo vieta, pasivaikščiojimo takai. Jos žiūri, ar patogu vaikams grįžti iš mokyklos, ar saugu, kaip toli artimiausia parduotuvė. Tuo tarpu vyrams dažniau rūpi kelių kamerų langai, buto apšiltinimas. Aš kalbu tai, kas svarbu Jūsų NT pirkėjui.

 • Pasitikėjimą

  su klientais bendrauju ir elgiuosi taip, kad net nekiltų minčių, jog esu bent kiek nepatikimas. Esant abipusiam pasitikėjimui procesas yra sklandesnis ir efektyvesnis. Drąsiai galite palikti man buto raktus, kad galėčiau jį aprodyti pats ir taip taupyti Jūsų laiką.

 • Bendravimą

  nuoširdų ir visuomet atvirą. Jūsų problemos ir rūpesčiai yra mano darbas, tad visuomet esu pasiruošęs Jums padėti.

 • Saugumą

  pardavimo metu jausitės saugūs, nes kiekvienas žingsnis bus apgalvotas iš anksto, o aš Jums suteiksiu visą informaciją kiekviename etape. Nežinomybei nepaliksime vietos.

Padėsiu Jums parduodant NT