NT Pirkimas

Kaip atrasiu jūsų NT

Kaip atrasiu Jūsų NT

Sklandų sandorį užtikrinantis pirkimo procesas.

 • 1

  Poreikiai

  Visų pirma, užduodu svarbius klausimus, kad geriau Jus suprasčiau. Visi skirtingai suprantame, koks turi būti svajonių būstas: patalpų dydis, vieta ar kambarių išplanavimas – tai tik keli pradiniai klausimai. Stengiuosi suprasti Jūsų viziją, kad galėčiau atrinkti tik aktualius pasiūlymus, taip taupant Jūsų laiką.

 • 2

  Apžiūros

  Vykstame tik į objektus, kurie yra verti dėmesio. Užduodame esminius klausimus apie būstą – išsiaiškiname privalumus ir trūkumus. Iš patirties žinau, į ką atkreipti dėmesį, ką savininkai gali bandyti nuslėpti ar dėl ko vėliau gali kilti problemų. Viską išsiaiškiname iš anksto.

 • 3

  Dokumentai

  Tvarkingi dokumentai yra sklandaus sandorio pagrindas. Turiu priemones išsiaiškinti ar butas neareštuotas, ar preliminarią sutartį pasirašo tikrasis savininkas, ar nėra teisinių problemų dėl suplanavimo, dokumentų įregistravimo ar kitų svarbių veiksnių.

 • 4

  Derybos

  Kad sėkmingai vesčiau derybas, visų pirma išsiaiškinu visą informaciją apie objektą – butą, aplinką, kaimynus ir kt. Naudodamasis turimais resursais įvertinu turtą. Juk turint visą informaciją bei svarių argumentų tampa daug lengviau kalbėtis su būsto savininku dėl nuolaidos.

 • 5

  Sandoris

  Kartu su Jumis paruošiu visus pirkimui reikalingus dokumentus: NT vertinimą, teismo leidimą įkeisti turtą, kredito sutartį ir kt. Tuomet vykstame pas notarą patvirtinti savo įsipareigojimų.

 • 6

  Įsikėlimas

  Esant poreikiui, galiu pasiūlyti savo partnerius apdailininkus bei interjero dizainerius, kurie naują būstą pavers jaukiais namais.

Sveikinu

atradote jaukią vietą gyvenimui ar produktyviam darbui!

Liudas Barčauskas

„Niekada negalvojau, jog būsto pirkimas gali būti toks paprastas.“

Liudas Barčauskas
Pirko būstą

Ką tiksliai gaunate

kai Jūsų NT pirkimu rūpinuosi aš:
 • Kokybės užtikrinimą

  Jūsų būsimo būsto kokybė patikrinama profesionalių manoapdaila.lt apdailininkų - mano partneriai užtikrins, kad perkamą būstą galės patikrinti statybos specialistai. Jie žinos, į ką labiausiai atkreipti dėmesį perkant senos/naujos statybos butus.

 • Naujausius pasiūlymus

  Operatyviai sužinau apie ką tik rinkoje pasirodžiusius objektus, kurie atitinka Jūsų paieškos kriterijus. Tokiu būdu turite galimybę patrauklius pasiūlymus apžiūrėti ir rezervuoti pirmieji.

 • Neskelbiamus objektus

  Mūsų Capital Team vidinėje sistemoje yra talpinami objektai, kurie neskelbiami viešuose skelbimų portaluose. Turiu priėjimą prie šių duomenų, kad atrasčiau tinkamiausią objektą pagal Jūsų kriterijus.

 • Rinkos išmanymą

  Nuolatos atlieku pirkimo-pardavimo sandorius, analizuoju rinkos tendencijas, įvertinu visą informaciją apie objektą - todėl man nesunku pasakyti, ar perkamo objekto kaina yra gera.

 • Bendravimą

  Nuoširdų ir visuomet atvirą. Jūsų problemos ir rūpesčiai yra mano darbas, tad visuomet esu pasiruošęs Jums padėti.

 • Saugumą

  Pirkimo metu jausitės saugūs, nes kiekvienas žingsnis bus apgalvotas iš anksto, o aš jums suteiksiu visą informaciją kiekviename etape. Nežinomybei nepaliksime vietos.

Padėsiu jums perkant NT